04135433024 | تبریز بلوار آزادی تقاطع ارتش
شرکت بازرسی معیار صنعت تبریز

شرکت بازرسی معیار صنعت تبریز

اطلاعات تماس

  • 04135433024
  • تبریز بلوار آزادی تقاطع ارتش پشت پارک با نماد کشتی نیروی دریایی طبقه دوم عکاسی پارسا ساختمان پارسا پلاک 35

درباره ما

شرکت بازرسی معیار صنعت تبریز با پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت و ایجاد ساختارهای مناسب مدیریتی و منابع انسانی تخصصی و با همکاری پرسنل مجرب، متعهد و کاردان با سابقه چندین ساله در زمینه های مختلف بازرسی فنی و استانداردسازی فعالیت می نماید. این شرکت با اتکا به تجارب غنی و ارزشمند پرسنل شاغل در زمینه های بازرسی فنی در سالهای متمادی از لحاظ کادر تخصصی، اطلاعات فنـی و کارشنـاسی و امکانـات لازم با تسلط به استانداردهای ملی و بین المللی با اخذ تایید صلاحیت از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران یکی از شرکت های توانمند و پیشرو در زمینه های بازرسی، آزمون، تایید و صدور گواهینامه می باشد. تعهد و توجه عمیق به برآورده نمودن نیازهای مشتریان و اجرای کامل استاندارد مشی اصلی ما می باشد.

بازرسی ما گامی برای اطمینان شما از ایمنی و کیفیت است. ایمنی، اطمینان خاطر و بالا بردن سطح کیفیت زندگی و کیفیت، عملکرد با راندمان حداکثری و رقابت پذیری در بازار را به همراه دارد. ما به عنوان یک شرکت بازرسی شخص سوم (Third Party Inspection Body) با شایستگی های لازم و بی طرفی خود،  اطمینان و شفافیت را به همراه آورده و برای گروه های زیر ارزش افزوده می آفرینیم:

  • دستگاه های دولتی و قانونی: ما به عنوان شرکت بازرسی شخص سوم از دستگاه های دولتی و قانونی در برآورده کردن وظایفشان در جهت حفظ حقوق شهروندان پشتیبانی می نماییم. هدف و تعهد ما فراهم نمودن بالاترین سطح حفظ سلامتی، ایمنی، محیط زیست و حقوق مشتری است. ما از طریق بازرسی، آزمون و گواهی نمودن تضمین می کنیم که کلیه الزامات در محصولات، کالاها، خدمات و تاسیسات فنی رعایت گردیده است و این محصولات، کالاها، خدمات و تاسیسات فنی قابل خرید و قابل استفاده می باشد. 
  • فعالان اقصادی: ما به عنوان شرکت بازرسی شخص سوم با خدمات خود باعث کاهش هزینه های تولید و ساخت، رقابتی بودن محصولات و خدمات، شهرت و خوشنامی، حضور در بازارهای جهانی و اعتبار بخشی نزد مصرف کنندگان می شویم.
  • مصرف کنندگان: ما به عنوان شرکت بازرسی شخص سوم با خدمات بازرسی، آزمون و گواهی نمودن محصولات و خدمات به مشتریان اطمینان می دهیم که آن محصول یا خدمت برای خرید و استفاده ایمن بوده و از کیفیت لازم برخوردار می باشد.

ما می دانیم که عملکرد ما بر عموم مردم و محیط زیست تاثیرگذار بوده و می بایست از نهایت توانمندی علمی و تجربی و تعهد خدشه ناپذیر برخوردار باشیم تا ضمن تامین ایمنی، سلامتی و حفظ محیط زیست، از سرمایه و منافع عمومی و خصوصی حفاظت نموده و نقش تاثیرگذار خود را برای نسل حاضر و نسل های بعدی به صورت قابل اطمینان و در سطح عالی ایفا نماییم.